محصولات

حلال¬های 404 و 406 و 410
حلال هائي هستند، متشكل از هيدروكربن¬هاي پارافيني و سيكلو پارافيني با تعداد كربن C5-C8
مشخصات:

كاربرد
به عنوان رقيق كننده در لاك الكل ها، رنگ ها، جلا دهنده ها و مركب چاپ، به عنوان يكي از مواد متشكله تاير، حلال لاستيك و رزين، چسب ها و چسب هاي نواري، و به عنوان حلال در صنايع شيميائي، آرايشي و غذائي کاربرد دارد.

NAPHTHA

 

نفتا شامل هیدروکربن‌های دارای 5 تا 12 اتم کربن می‌شود که نقطه جوش آنها از 30 تا 200 درجه سانتیگراد متغیر است.. معمولا 15 تا 30 درصد نفت خام در این حرارت به جوش می‌آید در نتیجه همین میزان از نفت خام را می‌توان به طور مستقیم به نفتا تبدیل کرد. این محدوده با بنزین (70 تا 175 درجه) و نفت سفید (150 تا 275 درجه) تداخل دارد. نفتا کاربردهای متنوعی دارد. صنایع شیمیایی و پتروشیمی خریدار اصلی نفتا هستند که از آن به عنوان خوراک تولید فرآورده‌های مختلف پتروشیمی از جمله حلال‌ها و رقیق‌کننده‌ها، مواد اولیه انواع پلاستیک، الیاف مصنوعی و الکل‌های صنعتی استفاده می‌کنند. برای مثال بخش عمده تینرهای رنگرزی از نفتا تشکیل می‌شود و بیشتر ترکیب‌های پلاستیکی اتیلنی با نفتا ساخته می‌شوند. همچنین با استفاده از فرایندهای کاتالیستی می‌توان نفتا را به بنزین‌های اکتان بالا و سوخت‌های نفتی دیگر نیز تبدیل کرد. نفتا حلالی بسیار نیرومند با کاربردهای متنوع است به همین جهت برای تولید مواد شوینده و تصفیه مواد هیدروکربنی دیگر نیز استفاده می‌شود. همچنین از آن برای تولید جلادهنده‌ها و لاک‌ها و به عنوان سوخت گرمایشی و پخت‌وپز (مشابه گاز مایع و نفت سفید) نیز استفاده می‌شود.


حلال 402


مخلوطی از هیدروکربن¬های پارافینی و آروماتیکی با دامنه تقطیر 200 - 142 درجه سانتي گراد است. این حلال¬ها، مایعاتی شفاف، به رنگ آب و دارای بوی ملایم بوده، از لحاظ شیمیائی پایدارند و خورندگی ایجاد نمی¬کنند.
كاربرد
کاربرد عمده حلال 402 در صنعت رنگ سازی می باشد. به عنوان حلال در تینرهای رنگ و لاک الکل، خشک کن رنگ¬ها، در چاپ پارچه و همچنین به عنوان چربی¬گیر از سطوح فلزات و واکس¬های مخصوص اثاثیه منزل، مبلمان، کف¬پوش¬ها و نیز واکس کفش و حلال خشك شوئي کاربرد دارد.

 

تماس با ما

آدرس ایمیل :

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تماس :

۰76-32561015
۰76-32561016

ارسال پیغام

گالری تصاویر

[gallerY]

[/gallery]

JoomShaper